BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8816646
nr 881 6646
Takarmatur
Koppar, Tidigt 1900-tal, längd: 72, höjd: 65 ca
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:02:27
200 kr
600 kr
350 kr
450 kr
600 kr
700 kr
1.200 kr
1.100 kr